Czas realizacji zamówienia/ Wysyłka

Wysyłka na terenie Polski:

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online wysyłam zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie firmowym. Przesyłki dostarcza Kurier i Poczta Polska - czas dostawy zależny jest od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje do 2-3 dni roboczych.

  • Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.
  • Przy płatnościach kartą płatniczą czas realizacji zamówienia wynosi do 2-3 dni roboczych od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji

     

logo furgonetka

Koszt wysyłki:

  • Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.
  • Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 300zł, wysyłam firmą kurierską przy wpłacie na konto (dostawa wliczona w wartość towaru).

Zalecam Klientom skontrolować przesyłkę. Klient ma prawo otworzyć paczkę i zweryfikować czy jej zawartość jest zgodna z zamówieniem oraz czy biżuteria nie jest uszkodzona. W przypadku uszkodzeń paczki zalecane jest spisanie protokołu szkodowego, który ułatwi dochodzenie ewentualnych roszczeń. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczać biżuterię bez wad.

Odbiór osobisty - 0 złotych

  • Możliwy jest za przedpłatą (przelew tradycyjny) na wskazane konto bankowe firmy.
  • Po dokonaniu płatności przez Shoper płatności. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A. (bluemedia.pl)
  • Po dokonaniu płatności za pośrednictwem PayPal.
  • Klient zostanie poinformowany e-mailem o przygotowanym zamówieniu i możliwości odbioru.

 

Wysyłka Międzynarodowa:

Przesyłki dostarcza Poczta Polska bądź Kurier. Czas dostawy uzależniony jest od przewoźnika.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl